top of page
LCV Servisi Web (97).jpg

Sorularınıza Cevap
Sorunlarınıza Çözüm İçin

HEP BURADAYIZ

SIKÇA SORULAN SORULAR | SSS

Hizmetlerimiz, ihtiyaçlarınız, sorunlarınız ve sorularınız ile ilgili tüm konularda merak ettiklerinizi bu sayfa da arayabilir, blog sayfamızı ziyaret edebilir veya bize her zaman sorabilirsiniz... 

 • DAVET SERVİSİ hangi illerde hizmet veriyor? Şubesi var mı?
  DAVET Servisi, bütün illerdeki organizasyonlar ve ihtiyaçlarınız için tüm bireysel ve kurumsal müşterilere Türkiye Genelinde hizmet vermektedir. DAVET Servisi'nin merkezi ANKARA'dır. Şubesi, bayisi veya temsilciliği yoktur. Resmi web adresimiz www.davetservisi.com'dur. Resmi internet sitemiz dışındaki; DAVET Servisi adı ve logosunu kullanarak hizmet veren veya vermeye çalışan kişi veya şirketlere itibar etmeyiniz ve lütfen bize bildiriniz.
 • LCV Hizmetini ne zaman almalıyız?
  Davetlilerinizin katılım durumunun netleşerek bireysel veya kurumsal organizasyonunuzun daha etkin ve ekonomik olması için talep ettiğiniz LCV Hizmeti için en doğru zamanlama organizasyon türünüze ve hizmet detaylarına göre değişiklik gösterebilmektedir. Davet türünüz, davetli sayınız, davetli pörtföyü, davetlileriniz ile iletişim kurma süreleri, LCV Hizmet detayları gibi konular LCV Hizmeti için doğru zamanlamayı etkileyen unsurlardır. Bu nedenle organizasyon danışmanlarımızla oluşturacağınız hizmet detayları sonrasında en doğru zamanı belirleyerek LCV Hizmetini alabilirsiniz. Bizler LCV Hizmeti için organizasyon tarihinizden 30 gün öncesinde başvuru yapmanızın etkin bir hizmet için ideal bir süre olduğunu bilgilerinize sunarız.
 • LCV Hizmeti ne kadar sürede veriliyor?
  Organizasyon türünüz, davetli sayınız, davetli portföyü, LCV Hizmet detayları, davetlileriniz ile iletişim kurma süreleri, davetlilerinizin karar verme süreleri, davetlilerin geri bildirimleri gibi konular LCV Hizmetinin tamamlanma süresini etkileyen unsurlardır. Bu nedenle organizasyon danışmanlarımızla oluşturacağınız hizmet detayları sonrasında en doğru hizmet süresini belirleyerek LCV Hizmetini alabilirsiniz. Tüm organizasyonlar için yukarıdaki konular dahilinde hizmete hazırlık, bilgilendirme, hizmet verme ve raporlama hizmeti ile organizasyonunuz için gerçek sonuçlar alabilmenizi sağlayacak en uygun süre en az 5 iş günüdür. LCV Servisi olarak 1 gün içinde 10.000 davetli arayabiliriz. Ancak davetlilere ulaşabilme, iletişim kurabilme, davetlilerin karar verme süreleri, geri bildirimler gibi nedenlerle 1 gün içinde binlerce davetli aramak asla kesin sonuç vermeyecektir. LCV Hizmeti için 5 günden daha az sürede raporlanan sonuçların sizleri yanıltabileceğini hatırlatmak isteriz. Buna ek olarak belirtmek isteriz ki davetlileriniz, organizasyon gününe hatta son dakikalarına kadar katılım durumlarını değiştirebilmektedir. Bu nedenle LCV Servisi olarak; ANKAMARKO Hizmet Politikamız gereği ORGANİZASYON SAATİNİZE KADAR sizlere hizmet verir ve davetlilerinizin katılım durumu değişikliklerini anında veya aynı gün içinde toplu olarak sizlere bildiririz.
 • LCV Hizmetinde Dikkat Edilmesi Gerekenler
  Bireysel veya kurumsal organizasyonlarınız için LCV Hizmeti alırken yapmanız ve dikkat etmeniz gerekenleri kısaca sizlere hatırlatmak isteriz. 1-Davetli listenizi mutlaka 30-60 günden önce hazırlayınız, 2-Davetlilerinizin ad, soyad, telefon, e-posta, posta adresi gibi bilgileri eksiksiz hazırlayınız, 3-Organizasyon türünüze göre LCV Hizmet detaylarınızı oluşturunuz, 4-Güvenilir bir LCV Hizmet Sağlayıcı bulunuz, 5-LCV Hizmeti sağlayıcınızla mutlaka haklarınızı koruyan bir sözleşme yapınız veya talep ediniz, 6-LCV Zamanını iyi belirleyiniz, 7-LCV Hizmeti bitiminde mutlaka LCV Hizmetini tanıdığınız davetliler ile teyit ediniz, 8-Çünkü, iyi bir LCV Hizmet sağlayıcı ile anlaşmadıysanız davetlileriniz aranmamış hatta aransa bile görüşme sağlanmamış olabilir. 9-LCV Hizmeti sağlamanız doğruysa artık organizasyonunuz için kesin davetli sayınızla planlama ve hazırlık yapabilirsiniz demektir. Davetlilerinizin organizasyonunuza katılım durumlarını netleştirmek için birçok yöntem kullanırız. Davetlilerinizin katılım durumunu size en kısa sürede raporlarız. Size de organizasyonunuzun keyfini çıkarmak kalır. LCV SERVİSİ size en değerli varlıklarınızdan biri olan zamanı kazandırır. Bizde zamanımızı sizin mutluluğunuz için harcarız. LCV SERVİSİ olarak planladığınız bütün organizasyonlar için size en iyi hizmetleri sunarız.
 • LCV Hizmeti Organizasyon MALİYETLERİMİZİ azaltır mı?
  LCV Hizmeti organizasyonunuza katılacak davetli sayısını netleştiren önemli bir hizmettir. Bu nedenle organizasyon maliyetlerinizi değiştirebilen hatta size %60'lara varan karlılık sağlayabilen bir hizmettir. Verdiğimiz LCV Hizmetlerinde davetlilerin katılım durumu; organizasyon türü, organizasyon zamanı, davetli pörtföyü, davet veren kişi/kurum gibi nedenlerle değişerek tahminlerin veya beklentilerin ötesinde şaşırtan sonuçlar oluşturabilmektedir. Bu nedenle LCV Hizmeti organizasyon maliyetlerinizi azaltan çok önemli bir hizmettir. Ancak LCV Hizmetinden sonra ortaya çıkan sonuçların gerçekliği de çok önemlidir. Yani LCV Hizmeti sağlayıcı tüm davetlilerinizi gerçekten arar ve katılım durumlarını teyit ederse, organizasyonunuzun önemli olduğunu hissettirerek gerçek cevaplar alırsa işte o zaman organizasyon gününde olası bir durumla karşılaşmazsınız. Etik ve gerçek hizmet vermeyen kişi veya şirketlerden LCV Hizmeti alan müşterilerden sıkça duyduğumuz hizmet sonuçları ile gerçek sonuçlar arasında büyük farklılıklar olduğu davetlilerin tamamının aranmadığı vb. konulardır. (Bu farklılıkların etik olmayan bir çok nedeni olabilir.) Bu nedenle eksik veya fazladan planlanmış bir organizasyon yapmamak için LCV Hizmeti aldığınız hizmet verenin güvenirliliği gerçek ve ekonomik bir organizasyon için önemli bir unsur haline gelmektedir. LCV Servisi olarak organizasyonunuzun gerçek ve ekonomik bir şekilde gerçekleşmesi için her zaman size hizmet vermek için hazırız. Üstelik ANKAMARKO Hizmet Politikamız gereği ORGANİZASYON SAATİNİZE KADAR sizlere hizmet veririz. Çünkü biz "Zamanımızı, mutluluğunuz için harcarız."
 • LCV Hizmeti Fiyatlandırması Nasıl Yapılıyor?
  Davetlilerinizin katılım durumunun netleşerek organizasyonunuzun daha etkin ve ekonomik olması için talep ettiğiniz LCV Hizmeti fiyatlandırması; Hizmet detayları için talep etmiş olduğunuz içeriklere göre değişiklik gösterebilmektedir. Ancak tüm organizasyon türleri için hazırlanmış ÖZEL HİZMET PAKETLERİMİZ davetlilerinizin katılım durumunu netleştirecek içeriklere sahiptir. İletişim danışmanlarımız organizasyonunuz için en uygun yöntemi ve paketi mutlaka sizlere önerecektir. DAVET SERVİSİ olarak size uygun hizmeti en uygun bedel ile sunmak için çalışıyoruz. Bizlerden talep etmiş olduğunuz hizmet bedelleri hesaplanırken; çalışanlarımızın refah düzeyi, sistem ve hizmet yatırımları ile sosyal projeleri de dikkate alıyoruz. Kısacası, sizlerin mutluluğu için çalışırken bizlerde mutlu olmak isteriz. Yani mutluluğunuz için zaman harcarken size hizmet verenleri mutsuz etmek istemeyiz. Hep birlikte ÇOK MUTLU olmak dileğiyle... Bir ANKAMARKO Hizmeti ve Markası olarak KAMU YARARINA HİZMET ETME ilkemiz nedeniyle yüksek kazançlar elde etmek için faaliyet göstermemekteyiz.
 • LCV Hizmeti fiyatları arasındaki farklılıkların nedenleri?
  Bireysel veya kurumsal organizasyonlarınızda LCV Hizmeti almak için araştırma yaptığınızda LCV Hizmeti Fiyatları arasında bazen büyük farklılıklar görebilirsiniz. LCV Hizmeti için almış olduğunuz fiyatlar arasındaki farklılıklarının ana nedenlerini sizlerle kısaca hatırlatabiliriz. 1-Hizmet detayları arasında farklılıklar (Daha Az Hizmet- Eksik Hizmet, Hizmet Vermeme vb.), 2-Sistem ve hizmet yatırımları arasındaki farklılıklar, 3-Personel maliyetleri arasındaki farklılıklar (Sigortasız Personel Çalıştırma, Düşük Ücretli Personel Çalıştırma, Eğitim Giderleri, Amatör veya Deneme Süreli Personel vb.) 4-Kişisel ve Kurumsal verilerin pazarlanması veya satılmasıyla elde edilen kazançlar, (Data toplamak için düşük hizmet bedeli verilmesi), 5-Vergi mükellefi olmayan amatör kişiler, Yukarıdaki ana nedenler, LCV Hizmetinin verilmesi için zorunlu olan gerçek maliyetleri etkileyerek fiyatlar arasında farklılıklar yaratabilmektedir. LCV SERVİSİ olarak, -Sizlere çok detaylı hizmetler sunarız, taahhüt ettiğimizden her zaman fazlasını yaparız, -Sistem ve hizmet kalitemizin yükselmesi için sürekli yatırımlar yaparız, -Personellerimizin iletişimini, refahını, sağlığını, hukukunu koruyacak ve arttıracak tüm hukuki ve ahlaki kurallara uyarız, -Kişisel ve Kurumsal verilerinizin güvenliği ve gizliliği konusunda asla hukuka ve ahlaka aykırı bir iş yapmayız. -Vergiden asla kaçmayız. Kısacası, gerçek maliyetlerle, gerçek hizmet anlayışıyla ve hakların korunması ilkeriyle hizmet sunarız.
 • LCV Hizmeti Ne Zaman Biter?
  Organizasyon türünüz, davetli sayınız, davetli portföyü, LCV Hizmet detayları, davetlileriniz ile iletişim kurma süreleri, davetlilerinizin karar verme süreleri, davetlilerin geri bildirimleri gibi konular LCV Hizmetinin tamamlanma süresini etkileyen unsurlardır. Bu nedenle organizasyon danışmanlarımızla oluşturacağınız hizmet detayları sonrasında en doğru hizmet süresini belirleyerek LCV Hizmetini alabilirsiniz. Tüm organizasyonlar için yukarıdaki konular dahilinde hizmete hazırlık, bilgilendirme, hizmet verme ve raporlama hizmeti ile organizasyonunuz için gerçek sonuçlar alabilmenizi sağlayacak en uygun süre en az 5 iş günüdür. LCV Servisi olarak 1 gün içinde 10.000 davetli arayabiliriz. Ancak davetlilere ulaşabilme, iletişim kurabilme, davetlilerin karar verme süreleri, geri bildirimler gibi nedenlerle 1 gün içinde binlerce davetli aramak asla kesin sonuç vermeyecektir. LCV Hizmeti için 5 günden daha az sürede raporlanan sonuçların sizleri yanıltabileceğini hatırlatmak isteriz. Buna ek olarak belirtmek isteriz ki davetlileriniz, organizasyon gününe hatta son dakikalarına kadar katılım durumlarını değiştirebilmektedir. Bu nedenle LCV Servisi olarak; ANKAMARKO Hizmet Politikamız gereği ORGANİZASYON SAATİNİZE KADAR sizlere hizmet verir ve davetlilerinizin katılım durumu değişikliklerini anında veya aynı gün içinde toplu olarak sizlere bildiririz.
 • Davetliler Katılım Durumunu istediği saatte DAVET SERVİSİ'ne bildirebilir mi?
  Davetiyeniz üzerinde DAVET SERVİSİ hizmet numaralarımız olsun ya da olmasın LCV Hizmeti aldığınızda tüm davetlilerinize iletişim bilgilerimiz gönderilir ve davetlileriniz katılım durumlarını diledikleri saatte yani 7/24 DAVET SERVİSİ'ni arayarak bildirebilir. Davetlileriniz Katılım Durumu Bildirimini mesai saatlerimiz içinde organizasyon danışmanlarımızla görüşerek mesai saatlerimiz dışında ise sesli mesaj bırakarak yapabilirler. İşte bu yüzden özellikle davetliler tarafından çok seviliyoruz...
 • Organizasyon Saatine Kadar LCV Hizmeti Nedir?
  Davetlileriniz, organizasyon gününe hatta son dakikalarına kadar katılım durumlarını değiştirebilmektedir. Bu nedenle LCV Servisi olarak; ANKAMARKO Hizmet Politikamız gereği ORGANİZASYON SAATİNİZE KADAR sizlere hizmet verir ve davetlilerinizin katılım durumu değişikliklerini anında veya aynı gün içinde toplu olarak sizlere bildiririz. Kısacası arama ve zaman sınırı koymayız. Bu yüzden tam olarak sizin istediğiniz en gerçek hizmeti veririz.
 • Kurumsal Organizasyonlarda Yıllık Paketler Var mı?
  Kurumsal olarak yıl boyunca düzenleyeceğiniz bütün organizasyonlar için yıllık Business Day LCV Hizmet paketlerimizi satın alabilir ve istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Türkiye'de ilk kez LCV Servisi'ne ait olan bu hizmetle LCV maliyetlerinizide azaltabilirsiniz. Business Day LCV Hizmet Paketlerimiz hakkında detaylı bilgiler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 • Business Day LCV Hizmet Paket içeriklerini değiştirmek?
  Kurumsal olarak yıl boyunca düzenleyeceğiniz bütün organizasyonlar için yıllık Business Day LCV Hizmet paketlerimizi satın alabilir ve istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Standart Business Day LCV Hizmet paketlerimizin içeriklerini talepleriniz doğrultusunda değiştirebilir veya ek hizmetler ekleyebilirsiniz. Yani tüm Business Day Paketleri tam sizin istediğiniz gibi... Türkiye'de ilk kez DAVET Servisi'ne ait olan bu hizmetle LCV maliyetlerinizide azaltabilirsiniz. Business Day LCV Hizmet Paketlerimiz hakkında detaylı bilgiler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 • Davetliler e-posta ile Katılım Durumlarını bildirebilir mi?
  Davetiyeniz üzerinde LCV SERVİSİ hizmet numaralarımız olsun ya da olmasın LCV Hizmeti aldığınızda tüm davetlilerinize iletişim bilgilerimiz gönderilir ve davetlileriniz katılım durumlarını diledikleri saatte yani 7/24 LCV SERVİSİ'ni arayarak bildirebilir. Ek olarak davetlileriniz katılım durumlarını bizlere e-posta ile bildirebilir talepleriniz doğrultusunda organizasyonunuz için özel hazırlanacak online katılım durumu bildirim formu ile de katılım durumlarını bildirebilirler. Davetlileriniz Katılım Durumu Bildirimini mesai saatlerimiz içinde organizasyon danışmanlarımızla görüşerek mesai saatlerimiz dışında ise sesli mesaj bırakarak yapabilirler. İşte bu yüzden özellikle davetliler tarafından çok seviliyoruz... Belirtmek isteriz ki davetlileriniz, organizasyon gününe hatta son dakikalarına kadar katılım durumlarını değiştirebilmektedir. Bu nedenle LCV Servisi olarak; ANKAMARKO Hizmet Politikamız gereği ORGANİZASYON SAATİNİZE KADAR sizlere hizmet verir ve davetlilerinizin katılım durumu değişikliklerini anında veya aynı gün içinde toplu olarak sizlere bildiririz.
 • Online LCV Katılım Durumu Bildirim Formu
  Davetiyeniz üzerinde LCV SERVİSİ hizmet numaralarımız olsun ya da olmasın LCV Hizmeti aldığınızda tüm davetlilerinize iletişim bilgilerimiz gönderilir ve davetlileriniz katılım durumlarını diledikleri saatte yani 7/24 LCV SERVİSİ'ni arayarak bildirebilir. Ek olarak talepleriniz doğrultusunda organizasyonunuz için özel hazırlanacak online katılım durumu bildirim formu ile davetlileriniz katılım durumlarını zaman kısıtı olmadan bize bildirebilirler. Davetlileriniz Katılım Durumu Bildirimini mesai saatlerimiz içinde organizasyon danışmanlarımızla görüşerek mesai saatlerimiz dışında ise sesli mesaj bırakarak yapabilirler. İşte bu yüzden özellikle davetliler tarafından çok seviliyoruz... Belirtmek isteriz ki davetlileriniz, organizasyon gününe hatta son dakikalarına kadar katılım durumlarını değiştirebilmektedir. Bu nedenle LCV Servisi olarak; ANKAMARKO Hizmet Politikamız gereği ORGANİZASYON SAATİNİZE KADAR sizlere hizmet verir ve davetlilerinizin katılım durumu değişikliklerini anında veya aynı gün içinde toplu olarak sizlere bildiririz.
 • LCV Hizmeti için sözleşme yapılıyor mu?
  İster bireysel ister kurumsal müşteri olun LCV SERVİSİ'inden talep ettiğiniz tüm hizmetler için ANKAMARKO Hizmet Politikamız gereği HAKLARINIZI ve HAKLARIMIZI koruyan sözleşmeler yapılarak hizmet verilir. Çünkü LCV SERVİSİ olarak tüm hukuki ve ahlaki kurallara uyar ve müşterilerimizin güvenle hizmet almasını sağlarız.
 • LCV Hizmetinde Davetlilere SMS gönderiliyor mu?
  LCV Servisi'ne ait Tüm Happy Day LCV Hizmet Paketlerinde organizasyon türünüz ve davetli sayınıza göre tanımlanmış SMS hakları bulunmaktadır. Davetlilere gönderilecek SMS sayısını organizasyon danışmanlarımızla oluşturacağınız hizmet detayları sonrasında belirleyerek LCV Hizmetini alabilirsiniz. Belirtmek isteriz ki davetlileriniz, organizasyon gününe hatta son dakikalarına kadar katılım durumlarını değiştirebilmektedir. Bu nedenle LCV Servisi olarak; ANKAMARKO Hizmet Politikamız gereği ORGANİZASYON SAATİNİZE KADAR sizlere hizmet verir ve davetlilerinizin katılım durumu değişikliklerini anında veya aynı gün içinde toplu olarak sizlere bildiririz.
 • LCV Hizmetinde Davetlilere E-Posta gönderiliyor mu?
  LCV Servisi'ne ait Tüm Bireysel ve Kurumsal LCV Hizmet Paketlerinde organizasyon türünüz ve davetli sayınıza göre e-posta paketleri satın alabilirsiniz. Davetlilere gönderilecek e-posta sayısını organizasyon danışmanlarımızla oluşturacağınız hizmet detayları sonrasında belirleyerek LCV Hizmetini alabilirsiniz. Belirtmek isteriz ki davetlileriniz, organizasyon gününe hatta son dakikalarına kadar katılım durumlarını değiştirebilmektedir. Bu nedenle LCV Servisi olarak; ANKAMARKO Hizmet Politikamız gereği ORGANİZASYON SAATİNİZE KADAR sizlere hizmet verir ve davetlilerinizin katılım durumu değişikliklerini anında veya aynı gün içinde toplu olarak sizlere bildiririz.
 • MİNNETTAR LCV Kampanyası ne zaman bitiyor?
  Ülkemizin Asil Kahramanları Tüm Şehitlerimizi Saygı ve Rahmetle Anıyoruz. Tüm Şehit Yakınları, Gazi ve Gazi Yakınlarının düğün, nikah, nişan ve doğum günü gibi özel günlerinde % 40 indirimli MİNNETTAR LCV Kampanyamız (Hizmet Verdiğimiz Sürece) sonsuza kadar devam edecektir.
 • ENGELSİZ MUTLULUK Kampanyası ne zaman bitiyor?
  Biz mutluluk için hiç bir engel tanımıyoruz... Mutlulukları için engel tanımayan tüm engelli bireylerin düğün, nikah, nişan ve doğum günü gibi özel günlerinde % 40 indirimli ENGELSİZ MUTLULUK Kampanyamız (Hizmet Verdiğimiz Sürece) sonsuza kadar devam edecektir.
 • Şehit Yakınları, Gazi ve Gazi Yakınları ile Engelliler için nasıl destek olabiliriz?"
  Ülkemizin Asil Kahramanları Tüm Şehitlerimizi Saygı ve Rahmetle Anıyoruz. Tüm Şehit Yakınları, Gazi ve Gazi Yakınları ile Engelli Bireylerin düğün, nikah, nişan ve doğum günü gibi özel günlerinde onları imkanlarımız ölçüsünde desteklemekten asla çekinmiyor ve büyük bir mutluluk duyuyoruz. Sizlerde onların mutluluklarına katkı sağlamak isterseniz, bizimle iletişime geçerek neler yapabileceğinizi sorabilirsiniz. ENGELSİZ MUTLULUK için tek yürek olmak dileğiyle...
 • Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVKK) gereği temel haklarınız nelerdir?
  KVKK uyarınca kişisel verilerinizin; a) İşlenip işlenmediğini öğrenme, b) İşlenmişse bilgi talep etme, c) İşlenme amacını ve amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme, d) Yurt içinde / yurt dışında aktarıldığı 3. kişileri bilme, e) Eksik / yanlış işlenmişse düzeltilmesini isteme, f) KVKK’nın 7. maddesinde öngörülen şartlar çerçevesinde silinmesini / yok edilmesini isteme, g) Aktarıldığı 3. kişilere yukarıda sayılan (d) ve (e) bentleri uyarınca yapılan işlemlerin bildirilmesini isteme, h) Münhasıran otomatik sistemler ile analiz edilmesi nedeniyle aleyhinize bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme, i) KVKK’ya aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğramanız hâlinde zararın giderilmesini talep etme haklarına sahip olduğunuzu hatırlatmak isteriz. LCV Servisi'inden talep etmiş olduğunuz hizmetler için bizimle paylaştığınız tüm kişisel bilgiler 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“KVKK”) gereği sadece size hizmet vermek için kullanılır.
 • Davetli, personel ve müşteri bilgilerinizin güvenliği hakkında dikkat etmeniz gerekenler?"
  LCV hizmeti, anket hizmeti, duyuru hizmeti, organizasyon vb. ihtiyaçlarınız için paylaştığınız; davetlilerinize, personelinize veya müşterilerinize ait kişisel bilgiler güvenilir olmayan kişi veya şirketlerce hukuki ve ahlaki olmayan yöntemlerle; 3.kişi ve şirketlere paylaşılabilmekte, satılabilmekte, reklam, pazarlama, dolandırıcılık vb. yöntemler için kullanılabilmektedir. Paylaştığınız ve hukuki sorumluluk aldığınız kişisel verilerin maddi ve manevi kayıplara yol açmaması adına; bu verileri güvenilir olmayan ve gerekli yetkinlikleri bulunmayan kişi ve firmalar ile paylaşmayınız ve onlara itibar etmeyiniz. Kişisel bilgilerin hayati ve hukuki önem taşıdığını tekrar hatırlatırız. İnternet üzerinden hizmet alımlarınızda güven teşkil etmeyen web adreslerine lütfen dikkat ediniz. Paylaştığınız verilerin sadece amacı için kullanılması gerektiğini ve hizmet verenin hizmet sırasında ve sonrasında bu verilerin güvenliğinden ve gizliliğinden sorumlu olduğunu unutmayınız. DAVET Servisi'inden talep etmiş olduğunuz hizmetler için bizimle paylaştığınız tüm kişisel bilgiler 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“KVKK”) gereği sadece size hizmet vermek için kullanılır. Kişisel verilerinizin, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“KVKK”) ile özel hayatın gizliliği ve kişilerin temel hak ve özgürlüklerinin korunması ilkesine uygun olarak muhafazası, işlenmesi ve mevzuata uygun olarak aktarımı aşamalarında gerekli tüm önlemleri alıyoruz. Paylaştığınız kişisel bilgiler şirketimiz dışında (çözüm ortaklarımız hariç)(şirket personellerimiz dahil) asla 3.kişi ve şirketler ile paylaşılmaz, satılmaz, reklam, pazarlama, kampanya içerikli arama, sms ve e-posta gönderilmez. Yani bizimle paylaştığınız veriler güvenli bir şekilde sadece size hizmet etmek için kullanılır. Bizimle paylaştığınız verilerden tarafımıza doğacak her türlü hukuki durumdan Kişisel Verileri Paylaşan taraf olarak sorumlu olduğunuzu hatırlatırız. “MÜŞTERİ” tarafından DAVET SERVİSİ’ne iletilen tüm bilgi/belge ve veriler (müşteriye ait tüm bilgi ve belgeler dahil); mahkemeler, güvenlik birimleri ve yetkili kurumlarının talep etmesi halinde ancak ilgili ve yetkili makamlarla paylaşılabilir. DAVET SERVİSİ olarak tüm hukuki ve ahlaki kurallara uyar ve müşterilerimizin güvenle hizmet almasını sağlarız.
 • Davetli, personel veya müşteri bilgileri başkalarıyla paylaşılıyor mu?"
  DAVET Servisi'inden talep etmiş olduğunuz hizmetler için bizimle paylaştığınız tüm kişisel bilgiler 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“KVKK”) gereği sadece size hizmet vermek için kullanılır. Kişisel verilerinizin, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“KVKK”) ile özel hayatın gizliliği ve kişilerin temel hak ve özgürlüklerinin korunması ilkesine uygun olarak muhafazası, işlenmesi ve mevzuata uygun olarak aktarımı aşamalarında gerekli tüm önlemleri alıyoruz. Paylaştığınız kişisel bilgiler şirketimiz dışında (çözüm ortaklarımız hariç)(şirket personellerimiz dahil) asla 3.kişi ve şirketler ile paylaşılmaz, satılmaz, reklam, pazarlama, kampanya içerikli arama, sms ve e-posta gönderilmez. Yani bizimle paylaştığınız veriler güvenli bir şekilde sadece size hizmet etmek için kullanılır. Bizimle paylaştığınız verilerden tarafımıza doğacak her türlü hukuki durumdan Kişisel Verileri Paylaşan taraf olarak sorumlu olduğunuzu hatırlatırız. “MÜŞTERİ” tarafından DAVET SERVİSİ’ne iletilen tüm bilgi/belge ve veriler (müşteriye ait tüm bilgi ve belgeler dahil); mahkemeler, güvenlik birimleri ve yetkili kurumlarının talep etmesi halinde ancak ilgili ve yetkili makamlarla paylaşılabilir. DAVET SERVİSİ olarak tüm hukuki ve ahlaki kurallara uyar ve müşterilerimizin güvenle hizmet almasını sağlarız.
 • Satın aldığımız hizmetler için fatura düzenleniyor mu?
  İster bireysel ister kurumsal müşteri olun DAVET Servisi'inden talep ettiğiniz tüm hizmetlerin faturalandırılması mali ve hukuki açıdan zorunludur. DAVET Servisi olarak asla faturasız hizmet vermemekteyiz. Faturanız hizmet alımından önce tarafınıza e-posta yoluyla E-Fatura (Ticari Fatura) / E-Arşiv Fatura olarak iletilir. Şirket olarak daha yeşil ve daha temiz bir dünya için bütün işlerimizi dijital ortamda gerçekleştirmeye özen göstermekteyiz. Doğaya destek olmak ve gereksiz kirlilikleri önlemek adına E-Fatura kullanmaktayız. Bu nedenle müşterilerimize basılı fatura gönderilmemektedir. E-Posta adresinize gönderilen E-Faturayı dijital olarak veya çıktı alarak kullanabilir/saklayabilirsiniz. Aldığınız bütün çıktılar orijinal fatura yerine geçmektedir. Lütfen faturasız ürün ve hizmet veren kişi veya şirketlerden alışveriş yapmayın ve hizmet almayın. Fatura zorunlu ve yasal bir belgedir.
 • Düzenlediğiniz faturalar nasıl ve ne zaman gönderiliyor?
  Faturanız hizmet alımından önce tarafınıza e-posta yoluyla E-Fatura (Ticari Fatura) / E-Arşiv Fatura olarak anında iletilir. Şirket olarak daha yeşil ve daha temiz bir dünya için bütün işlerimizi dijital ortamda gerçekleştirmeye özen göstermekteyiz. Doğaya destek olmak ve gereksiz kirlilikleri önlemek adına E-Fatura kullanmaktayız. Bu nedenle müşterilerimize basılı fatura gönderilmemektedir. E-Posta adresinize gönderilen E-Faturayı dijital olarak veya çıktı alarak kullanabilir/saklayabilirsiniz. Aldığınız bütün çıktılar orijinal fatura yerine geçmektedir. Lütfen faturasız ürün ve hizmet veren kişi veya şirketlerden alışveriş yapmayın ve hizmet almayın. Fatura zorunlu ve yasal bir belgedir.
 • DAVET SERVİSİ'inden talep ettiğimiz hizmetin ödemesini nasıl yapabiliriz?
  Havale/EFT ile Ödeme DAVET Servisi'inden talep ettiğiniz hizmet ödemelerini Banka ve Ticari Bilgilerimiz sayfasındaki TL/DOLAR/EURO hesap numaralarımıza Havale/EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kredi Kartı ile Ödeme DAVET Servisi'inden talep ettiğiniz hizmet ödemelerini Kredi Kredi Kartınız ile ödeyebilirsiniz. KDV Dahil 1.000 TL ve üzeri hizmet alımlarınızda % 4 ek komisyon eklenmektedir. Kredi Kartı ile ödemelerinizi E-posta adresinize ilettiğimiz E-Fatura sistemi üzerinden güvenle ödeyebilirsiniz. Hizmet alımlarında Kredi Kartına taksitlendirme yapılmamaktadır.

ÖZEL HİZMET VE KALİTE STANDARTLARIMIZLA

 MÜKEMMELLİĞİN PEŞİNDEYİZ

LCV%2520T%25C3%259CRK%25C4%25B0YE_edited

FIRSATLARLA DOLU

Güncel Kampanyalarımızdan Haberdar Olmak İçin

bottom of page