LCV Servisi Web (98).jpg

Güçlüyüz çünkü arkamızda hep mutlu müşteriler var.

MÜŞTERİ YORUMLARIMIZ

Hizmet alımlarında bizi tercih eden ve yorumlarıyla markamıza değer katan tüm müşterilerimize çok teşekkür ederiz.

 • Ödülü hak eden bir hizmet verdiğiniz için teşekkür ederim. Uzun zamandır sorunsuz bir hizmet aldım ve bu kendi organizasyonum içindi. Harcadığınız zamana ve verdiğiniz hizmetlere göre fiyatlarınız oldukça makul idi. Önemli olan ucuz değil kaliteli hizmet almaktır. Özellikle bu konunun asla ucuzu olmaz çünkü tekrarı yok düğünlerin veya özel günlerin. Tolga Beye ve Banu Hanıma ayrıca teşekkür ediyorum bizim için fazladan mesai yapmak zorunda kaldılar. Tavsiyeniz en büyük ödül derken aslında hizmet anlayışınızın ve ticari değerlerinizin önemini çok iyi bir şekilde vurgulamışsınız bu yüzden bende her fırsatta tavsiyelerimle sizleri ödüllendireceğim. Her şey için çok teşekkür ederim. Sağlıkla kalın.

  Zeynep D****

  Öğretmen

 • Öncelikle zor bir davetli grubuna LCV Hizmeti verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bu kadar kısa bir sürede katılım durumlarının belli olacağını hiç düşünmüyorduk. İletişim kabiliyetinize hayran kaldık çünkü aynı gruba geçmişte yaptığımız LCV lerde ciddi sorunlar yaşıyorduk. İyi ki LCV hizmeti aldığımız şirketi değiştirerek sizlerle çalışmışız. Açıkçası daha bilgi almak için aradığımda işinizde iyi olduğunuzu anlamıştım. Destekleriniz için teşekkür ederim.

  Hakkı K***

  Genel Müdür

 • Keşke seçtiğim organizasyon şirketi ve mekanı da sizin kadar kusursuz olabilseydi her şey çok daha güzel olacaktı. Organizasyon şirketinin düşünmediği detayları düşünmeniz de ayrı vizyon konusu. LCV Hizmetiniz gerçekten çok iyi hiç bu kadar detaylı olacağını düşünmemiştim. Emeğinize sağlık video mesajınız çok duygusaldı gerçekten etkilendim teşekkür ederiz. Bir sonraki organizasyonda görüşmek üzere...

  Kübra A*****

  Avukat

 • Sürekli organizasyonlara katılan biri olarak söylemeliyim ki LCV Hizmetinde gördüğüm en iyi şirketsiniz. Teşekkür, tebrik ve herkese tavsiye ediyorum. 

  Ayla F******

  Satış Müdürü

 • ANKAMARKO Şirket yetkililerine teşekkür ediyoruz. Eğitim medya ve diğer alanlardaki hizmet anlayışlarını ve kalitelerini LCV Servisinde de ortaya koymuşlar. LCV Servisinden Banu Hanıma organizasyon sonuna kadar gösterdiği özel ilgi için ayrıca teşekkür ediyorum. Güvenle hizmet alabilmek çok güzel. Müşterilerimizden ve davetlilerimizden en ufak bir şikayet almadık. Kimseyi rahatsız etmeden ulaşabilmek deneyim ve özveri ister. Sorunsuzca verdiğiniz özel hizmetler için teşekkür eder başarılar dilerim.

  Meral D***

  Operasyon Müdürü

 • Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine hizmet aldım. Özellikle Tolga Beyin bizlere hizmet vermesini istedik. Corona nedeniyle davetlilerimizin katılım durumunu bilmek çok daha önemliydi bizim için. Eşimle birlikte çok detaylı bir süreci yönettiğiniz için teşekkür ediyorum. LCV Hizmeti süresince bizleri her an detaylı bir şekilde bilgilendiren ve davetimiz için hassasiyetle çalışan Tolga Beye ve ekibine çok teşekkür ederiz. İşinin hakkını veren bir ekibe sahip olan firma sahipleri oldukça şanslı bu ekibin kıymetini bilin lütfen. Söylediğiniz gibi hayallerimiz kadar mutlu olacağız.

  Levent A*****

  Yönetici

 • O kadar çok kişiyle konuştum ki bu LCV hizmeti için açıkçası hiç biri LCV Servisi kadar detaylı hizmet vermiyor ve açıklama yapmıyor hatta sözleşme dahi yapmıyor yani güven vermiyor. LCV Servisinin bu işi ne kadar iyi yaptığını sözleşmesinden ve sunduğu hizmetlerden anladık. Gerçekten iyi organize edilmiş ve her ince ayrıntı düşünülmüş hizmetlerinde. Ekibini tebrik ediyorum. Türkiye'de işini hakkıyla yapan insanlar ve şirketler bulmak maalesef zorlaşmışken LCV Servisi bana ayrıca umut verdi. Ben sadece en iyilere yorum yazarım LCV Servisi de işinde en iyilerden biridir bence. Emeği geçenlere teşekkürler. 

  Zafer B*******

  Hekim

 • Düğünümüz için LCV Hizmeti aldık riske girmeye gerek olmadığını yaşayarak öğrendik. En ufak bir sıkıntı yaşamadan ve gerçek davetli sayısı ile bu işi yaptırabilmek istediğimiz bir şeydi. LCV Servisine ve çalışanlarına çok teşekkürler işin hakkını verdiler. Bizim mutluluğumuzu ve moralimizi bozacak bir sorun yaratmadılar. Malum düğünün tekrarı yok. Teşekkürler LCV Servisi

  Canan A****

  Mühendis

 • LCV Servisinden lansmanımız için hizmet aldık. Kısa sürede kaliteli hizmet verdiler. Lansman için ihtiyacımız olan enerjisi yüksek bir ekipleri vardı. Lansmana katılım yüksek oldu teşekkürler. Hizmetlerinde fiyata değil kaliteye ve hıza odaklanan bir anlayışlarının olması tercih sebebi oldu. Her şey için tüm çalışanlarınıza teşekkür ederiz. Daha sık ve çok çalışmak hatta birlikte kazanmak dileğiyle. Saygılarımla.

  Abdullah C****

  Yönetici

 • Hayatımı en önemli gününde kimin gelip gelmeyeceğini bilmek için güzel bir hizmet veriyorlar. Çok araştırdım ama LCV Servisini görünce fiyatına bile bakmadım çünkü gerçekten detaylı hizmetler veriyorlar. Benim gibi hassas ve detaycı iseniz kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız LCV servisi tam olarak bunu karşılıyor. Bunu hizmet alırken de hissediyorsunuz hizmetten sonra da hissediyorsunuz. Davetlilerimizin bazıları düğünün ortasında bile bize LCV Servisini sordu düğünden sonra arayıp bu hizmeti nereden aldığımızı soranlarda oldu. Davet verene ve davetlilere kendini özel hissettiriyor. Bundan sonraki bütün organizasyonlarda tek adresimiz LCV servisi. Emeği geçen herkese teşekkürler. Özellikle Tolga Bey'e bize göstermiş olduğu ilgi ve sabır için ayrı teşekkür ediyoruz. Sevgilerle."

  Feride Y******** 

  Diyetisyen

 • Düğünümüz için 400 kişilik LCV Hizmeti arayışı içindeyken LCV Servisini bulduk. Gerçekten hizmet kalitesi yüksek bir şirket hızlı ve detaylı bir hizmet veriyorlar. Aldıkları parayı sonuna kadar hak ediyorlar. Düğünümüz için önemli bir işi yaparak bizlere destek oldular. Çok teşekkür ederiz sloganları gibi zamanlarını mutluluğumuz için harcadılar.... Arkadaşlarımın düğünü içinde sizden hizmet alacağız. Çok bekar var daha :)"

  Esra K***

  İç Mimar

 • LCV Servisinden yaklaşık 200 kişilik LCV Hizmeti aldık. Onlarca organizasyon firmasını aradık ama bu kadar detaylı ve kaliteli bir hizmet verene denk gelmedik. Fiyatları diğerlerine göre yüksek gibi gelse de düğün arefesinde rezil olan arkadaşlarımızı görünce LCV servisinde karar kıldık. İyi ki de LCV servisinden hizmet almışız. İşlerini iyi yapıyorlar. Bizlere göstermiş oldukları ilgi ve hassasiyet için teşekkür ederiz."

  Murat E*******

  Yönetici

 • LCV Servisinden şirketimizin verdiği hizmetlerle ilgili sesli anket hizmeti aldık. Anket konusunda bizlere sadece sıradan bir aramanın ötesinde içerik olarak da destek verdiler. İşini önemseyen ve seven bir ekiple çalışmak bizi de mutlu etti. Sesli Anket hizmetinden aldığımız geri dönüşler bizim için değerli bir veri oldu. Hizmetine güvenilir bir şirket teşekkürler."

  Burcu Z******

  Marka Uzmanı

 • LCV Servisini bir arkadaşımızın tavsiyesi üzerine aradık ve nikahımız için 250 kişilik LCV Hizmeti aldık. Zor bir iş olduğunu detaylara girince öğrendim. Biz LCV'yi son güne bırakmıştık yani geç kalmıştık ama yoğunluklarına rağmen bize yardımcı oldular. LCV Servisi bu konuda arkadaşımın dediği gibi kaliteli ve hızlı hizmet verdi. Fiyatları da bence makul çünkü daha yüksek fiyat verenler oldu ve bu kadar detaylı değildi. LCV Servisine çok teşekkür ederiz onlara küçük bir hediye göndereceğim en kısa sürede... Sevgilerle..."

  Merve Ö****

  Grafiker

 • LCV Servisinden bayi toplantımız için ortalama 500 kişilik LCV Hizmeti aldık. Hizmetleri konusunda hızlı ve hassaslar verdiğiniz işin peşinden koşmanıza gerek kalmıyor. Detaylı ve sık sık yaptıkları bilgilendirmeler ile içiniz ve işiniz rahatlıyor. Bu şekilde kaliteli hizmet veren şirketler az bulunuyor. Fiyatları konusunda da verdikleri hizmete göre uygun rakamlar. Çünkü bu işlerin gerçek maliyetlerini biliyoruz. Destekleri için çok teşekkür ediyoruz. Artık organizasyon işlerimizde LCV Servisliyiz. Selamlar."

  Derya L*****

  Pazarlama Müdürü

 • Eşim düğünümüz için LCV Hizmeti istiyordu tabi bu iş bana kaldı. Uzak olduğum bir işti ama LCV Servisi ile görüşünce detaylı bir iş olduğunu gördüm. Davetli sayısı bizim için önemliydi. Bu konuda bize çok yardımcı oldular. LCV Servisi sayesinde eşim bile bana şaşırdı :) bu kadar profesyonel bir hizmet bulduğum için. Yakında oğlumuzun sünneti var onun içinde tek tercihimiz LCV Servisi olacak. Hızlı ve güzel hizmet veriyorlar. Verdikleri hizmetlerle eşimi memnun eden bir firma kusursuz demektir. Çok teşekkür ederiz. Sosyal projeleriniz içinde ayrıca teşekkür ederiz ve her zaman destekleriz."

  Osman A******

  Mühendis

 • Açık alanda düzenlediğimiz etkinlikler için LCV hizmeti aldık. Açıkçası sıkıntılı bir davetli listemiz vardı. Yıllardır açık alanda etkinlikler düzenliyoruz ancak LCV servisinden aldığımız hizmetle katılımcı sayımız oldukça arttı bu bizi şaşırttı. Bunu verdikleri hizmetin kalitesine ve iletişim becerilerine bağlıyoruz çünkü daha önce hizmet aldığımız firmalarda bu kadar detaylı bir çalışma yapılmamıştı. Hassas olmaları başarılarının sırrı galiba. Çok teşekkürler bundan sonra sizinle çalışmaya devam edeceğiz."

  Ufuk E**********

  Organizasyon Müdürü

 • Şirket çalışanlarımız için yüz yüze anket hizmeti aldık. Bu konuda hassas, tarafsız ve bağımsız oldukları için çok teşekkür ederiz. Bir çok şirket için önemli bir hizmet çünkü bazen şirketler kendi içindeki sorunları göremeyebiliyor. Şirketimize özgü yaptıkları çalışma ile daha gerçekçi sonuçlar aldık. Yoğun bir çalışma yaptılar açıkçası bizim göremediğimiz detayları ortaya çıkarmaları farklı bir hizmet anlayışıyla çalıştıklarını gösterdi. Bu hizmetten sonra personelimizde gerçekten değişimler olduğunu görebilmek çok güzeldi. Tüm destekleri için teşekkürler. Bir sonraki aşamada müşterilerimiz için yüz yüze anket ile sesli anket hizmeti almayı planlıyoruz. Bu hassasiyette ve kalitede olmaya devam edin lütfen. Saygılar."

  Seda B****

  İ.K. Müdürü

 • Şirket Organizasyonumuz için yaklaşık 350 kişilik LCV Hizmeti aldık. Daha önce başka organizasyon firmalarından hizmet alıyorduk ama bu kadar detaylı bir hizmet vermiyorlardı. Gayet başarılı bir hizmetleri var. Sorunlar karşısında hızlı çözüm üretebiliyorlar. Bizim için hizmet kalitesi yüksek ve gerçekten tavsiye edilebilecek bir firma. Bu arada tavsiyem LCV Servisinden hizmet almak istiyorsanız çok önceden planlama ve rezervasyon yaptırın. Çünkü biz ilk organizasyon talebimizde yoğunluklarından dolayı olumlu bir cevap alamamıştık. Destekleri ve çözümleri için teşekkür ederiz."

  Hakan M*****

  Yönetici

 • Daha önce ablamın düğünü için başka bir firmadan hizmet almıştık ama bizi rezil ve sinir ettiler. Sonra kendi düğünüm için LCV hizmeti ararken LCV Servisini buldum. Hizmetlerinin detaylarını öğrendim ve anlaştık. Gördüm ki biz daha önce LCV'yi böyle detaylı bilmiyormuşuz yada daha önceki firma detaylı hizmet vermemiş bize. Ucuz iş kalitesiz oluyormuş. 2 gün içinde bize hızlı bir hizmet verdiler çok teşekkür ediyoruz. Bizim tahmin ettiğimiz davetli sayısı ile gerçek davetli sayısı arasında baya bir fark varmış LCV hizmetini almasaydık fazladan harcama yapacaktık. Malum düğün masraflı bir iş. Fiyatları da yüksek değil evlenecek çiftlere özel indirim yapıyorlar :) çok teşekkür ederim. Tüm çalışanlarına kolaylıklar diliyorum işleri zormuş. Saygılar."

  Mehmet V****

  Satış Sorumlusu

EN BÜYÜK ÖDÜL

TAVSİYENİZDİR

Alacağımız hiç bir ödül

tavsiyeniz kadar

değerli olmayacaktır.

Tavsiyelerinizle

Bizi Ödüllendirin

lcvservisi

Copyrights

LCV SERVİSİ Bir ANKAMARKO Hizmeti ve Markasıdır