anket.jpg

EN

GERÇEK

SESLİ

HIZLI

ANKET HİZMETLERİ

Araştırma, Memnuniyet, Değerlendirme, Ürün ve Hizmet Anketleri gibi size özel anketler için ONLİNE, SESLİ VE YÜZ YÜZE ANKET ÇÖZÜMLERİMİZLE en hızlı, en sesli ve en gerçekçi sonuçlara ulaşabileceksiniz.

ANKET Hizmetleri

Bireysel ve kurumsal birçok konuda Araştırma, Memnuniyet, Değerlendirme, Ürün ve Hizmet Anketleri gibi size özel anketler için Online, Sesli ve Yüz Yüze Anket Çözümlerimizle en hızlı, en sesli ve en gerçekçi sonuçlara ulaşabileceksiniz.

Anketler, çok yönlü ve önemli bir veri, analiz ve planlama aracıdır. Gelecekteki ürün, hizmet ve yatırım vb. projeleriniz için yönlendirici bir hizmet ve yöntem olarak her zaman katkı sağlayacağını hatırlatırız.

Tüm anket ihtiyaçlarınız ve hizmet koşullarımız ile ilgili Yüz Yüze, Sesli ve Online Anket Hizmetlerimizi inceleyebilir talepleriniz için bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz. Size özel çözümler sunmak, ürün ve hizmetlerinize özel anketler hazırlamak ve bu anketleri cevaplandırmak için tüm ekiplerimizle hazırız.

ANKET Hizmetleri

 • Online Anket Hizmeti

  Bireysel ve kurumsal bir çok konuda anketlerinizi artık online olarak yapabilir ve hızlı sonuçlara ulaşabilirsiniz. Online Anket Hizmetimizle zaman kısıtı olmadan ürün, hizmet veya işinizi geliştirebilirsiniz.

 • Sesli Anket Hizmeti

  Bireysel ve kurumsal birçok konuda anketlerinizi sesli aramalar ile yapabilir anket yanıtlarınızda işitsel verileri kullanabilirsiniz. Sesli anketi isterseniz otomatik aramalarla isterseniz sesli görüşmeler üzerinden yaptırabilirsiniz.

 • Yüz Yüze Anket Hizmeti

  En gerçekçi anketler yüz yüze gerçekleşir. Sizde bireysel ve kurumsal bir çok konuda anketlerinizi yüz yüze yaptırmak ve gerçek verilere ulaşmak isterseniz hemen talebinizi iletin. Üstelik Türkiye'nin tüm şehirlerinde hizmet veriyoruz.

 • Memnuniyet Anketi

  Müşterilerinizin memnuniyetini ölçmek için sesli, yüz yüze ve online memnuniyet anket hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Bilirsiniz Müşteri Memnuniyeti gerçekten çok önemlidir.

 • Araştırma Anketi

  İhtiyacınız olan her konuda sesli, yüz yüze ve online araştırma anket hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Verilerin değerini çok iyi biliriz o yüzden sizi en iyi anlayanlardan biri olarak buradayız.

 • Personel Anketleri

  Kurumunuzda çalışan personelleriniz ile ilgili bir çok konuda sesli, yüz yüze ve online anket hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Çalışanlarla yapılan anketlerin bağımsız kuruluşlarca yapılması ve değerlendirilmesi çalışanların gerçek duygularını daha iyi ifade etmesi için önemli bir kriterdir.

 • Ürün Anketleri

  Müşterilerinizin ürünlerinizle ilgili görüşlerini bilmek için sesli, yüz yüze ve online memnuniyet anket hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Her ürün bir markadır. Ve ürün anketleriyle markanıza değer katarsınız.

 • Hizmet Anketleri

  Müşterilerinizin hizmetlerinizle ilgili görüşlerini bilmek için sesli, yüz yüze ve online memnuniyet anket hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Hizmet kalitesini ve memnuniyetini ölçmek bir sonraki hizmet politikanız için önemlidir.

 • Değerlendirme Anketleri

  Müşterilerinizin ürün ve hizmetlerinizle ilgili görüşlerini bilmek için sesli, yüz yüze ve online memnuniyet anket hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Değerlendirmeler kimin yapacağına göre değişir ancak her ürün ve hizmet mutlaka değerlendirilmeye tabi tutulmalıdır.

 • Tarım Anketleri

  Tarımsal alandaki tüm konularda sesli, yüz yüze ve online anket hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Tarımsal alandaki deneyimlerimizle size en uygun çözümleri sunacağımızdan emin olabilirsiniz.

 • Sağlık Anketleri

  Sağlık alandaki tüm konularda sesli, yüz yüze ve online anket hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Sağlık anketleri bazen özel nitelikli kişisel verileri içerebilir. Bu konuda çok hassas olduğumuzu bilmenizi isteriz.

 • Alışveriş Anketleri

  AVM'lerde müşterilerin en çok hangi markaları tercih ettiğini bilmek ve müşteri alışkanlıklarını test etmek isterseniz AVM'ler de yapacağımız Yüz Yüze Anket Hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

LCV%2520T%25C3%259CRK%25C4%25B0YE_edited

FIRSATLARLA DOLU

Güncel Kampanyalarımızdan Haberdar Olmak İçin

lcvservisi

Copyrights

LCV SERVİSİ Bir ANKAMARKO Hizmeti ve Markasıdır